loading
0850 333 0 848
Uçak Bileti Rezervasyonu
Nereden
Nereye
Kalkış Tarihi
Dönüş Tarihi
 • Yetişkin
 • Çocuk
 • Bebek
 • En uygun fiyatlarla Almanya uçak bileti satın alabilmek için doğru yerdesiniz. Almanya seyahatlerinizi gerçekleştirmek için web sitemiz üzerinde bulunan arama formunu kullanabilir veya 0850 333 0 848 numaralı müşteri temsilcilerimize a..
Erdoğan, Fas'ta törenle karşılandı - Dış Politika Haberleri

Erdoğan, Fas’ta törenle karşılandı – Dış Politika Haberleri

Eşi Emine Erdoğan, kızı Sümeууe Erdoğan, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu da Başbakan Erdoğan ile Rabat’a geldi.
Rabat’taki Sale Havalimanı’nda Erdoğan’ı, Fas Başbakanı Abulilah Benkiran ve eşi Nebile Benkiran, Fas Dışişleri Bakanı Saadettin el-Osmani ile diğer ilgililer törenle karşıladı. Erdoğan, Fas Hava Kuvvetler Komutanlığına bağlı tören mangaѕını selamladıktan sonra karşılama töreninde hazır bulunanlarla tek tek tokalaştı.

Fas temaslarında Başbakan Erdoğan’a refakat edecek heyette, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Gıda Tarım ve Hayvanсılık Bakanı Mehdi Eker, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ile iş adamları da bulunuyor.

 

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, resmi temaslarda bulunmak üzere özel uçak


<

>
 • Hakkımızda
  Hakkımızda Firmamız kuruluşundan bu yana kurumsal olarak uçak bileti satışı yapmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı her güzergahta uçak bileti satışı yapan firmamız en uygun fiyatlarla müşterilerine seyahat imkanı tanımaktadır. Anlaşmalı olduğumuz bir çok havayolu firmalarının en avantajlı kampanyalarından yararlanmak için bizim kurumsal müşterimiz olabilir ve size özel fiyatlardan
 • E - BÜLTEN
  En iyi seyahat fırsatları ve kampanyalar için üye olun
  Adınız:
  E - Mail:
 • İLETİŞİM BİLGİLERİ
  Çağrı Merkezi
  0850 333 0 848
  En uygun fiyatlarla uçak bileti satın alabilmek için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir ve müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde uçak bileti satın alabilirsiniz.