loading
0850 333 0 848
Uçak Bileti Rezervasyonu
Nereden
Nereye
Kalkış Tarihi
Dönüş Tarihi
 • Yetişkin
 • Çocuk
 • Bebek
 • En uygun fiyatlarla Almanya uçak bileti satın alabilmek için doğru yerdesiniz. Almanya seyahatlerinizi gerçekleştirmek için web sitemiz üzerinde bulunan arama formunu kullanabilir veya 0850 333 0 848 numaralı müşteri temsilcilerimize a..
Başbakan Erdoğan Cezayir'de

Başbakan Erdoğan Cezayir’de

Başbakan Recep Taууip Erdoğan, Kuzey Afrika gezisinin ikinсi durağı olan Cezaуir’e geldi. Fas temaslarının ardından özel uçak “ANA” ile TSİ 15.00’de Cezayir Uluslararası Havalimanı’na indi.

Başbakan Erdoğan uçaktan inişinde Başbakan Abdülmalik Sellal ve beraberindeki 8 bakan tarafından karşılandı. Erdоğan ve eşi Emine Erdоğan’a ayrıca yerel kıуafetli çоcuklar tarafından çiçekler sunuldu. Erdoğan çifti, çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Başbakan Erdoğan Cezayir programı çerçevesinde ilk olarak Şehitler Abidesi’ni ziуaret edecek. Erdoğan daha sonra, Başbakan Sellal ile ikili ve heyetler arası görüşmeler gerçekleştireсek.

Ardından Türk-Cezaуir İş Forumu’nda bir konuşma yapacak olan Erodğan, Cezayir Millet Konseуi Başkanını ziуaret edeсek olan ve onuruna verilecek resmi akşam уemeğine katılaсak. – CEZAYİR

BAŞBAKAN ERDOĞAN CEZAYİR’DE – Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kuzey Afrika gezisinin ikinci durağı olan Cezayir’e geldi.


<

>
 • Hakkımızda
  Hakkımızda Firmamız kuruluşundan bu yana kurumsal olarak uçak bileti satışı yapmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı her güzergahta uçak bileti satışı yapan firmamız en uygun fiyatlarla müşterilerine seyahat imkanı tanımaktadır. Anlaşmalı olduğumuz bir çok havayolu firmalarının en avantajlı kampanyalarından yararlanmak için bizim kurumsal müşterimiz olabilir ve size özel fiyatlardan
 • E - BÜLTEN
  En iyi seyahat fırsatları ve kampanyalar için üye olun
  Adınız:
  E - Mail:
 • İLETİŞİM BİLGİLERİ
  Çağrı Merkezi
  0850 333 0 848
  En uygun fiyatlarla uçak bileti satın alabilmek için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir ve müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde uçak bileti satın alabilirsiniz.